10 NOWOŚCI w Android 10 | Samsung One UI 2.0 | Galaxy S10

Công nghệ💲 Cena Samsunga Galaxy:
✔ S10e:
✔ S10:
✔ S10+:

Mam nadzieję, że te 10 nowych (lub zmienionych) funkcji będą dla Was przydatne w jakimś stopniu 😁 Nowa nakładka Samsunga przyniosła wiele zmian, ale przede wszystkim zmieniona została szata graficzna wielu elementów.

Wydaje mi się, że w swoim zestawieniu ująłem te najważniejsze funkcje, ale jeżeli uważacie, że coś jeszcze powinno się tutaj znaleźć to napiszcie mi to w komentarzu! 💪

Poniżej zamieszczam listę aktualizacji poszczególnych modeli urządzeń Samsunga na rok 2020. Jeżeli Wasze modele nie otrzymają w tych miesiącach tej aktualizacji to upewnijcie się czy nie posiadacie brandu jakiejś firmy telekomunikacyjnej – w takim przypadku często wiąże się to z opóźnieniem w możliwości pobrania. 😥

📱 Android 10 z nakładką One UI 2.0 pojawi się:
📆 w styczniu 2020 na:
✔ Galaxy S10e;
✔ Galaxy S10;
✔ Galaxy S10+;

📆 w lutym 2020 na:
✔ Galaxy S9;
✔ Galaxy S9+;
✔ Galaxy Note 9;
✔ Galaxy A30;
✔ Galaxy M30;
✔ Galaxy Note 10;
✔ Galaxy Note 10+.

📆 w kwietniu 2020 na:
✔ Galaxy A50s;
✔ Galaxy A70;
✔ Galaxy A9 (2018);
✔ Galaxy A80
✔ Tab S6.

📆 w maju 2020 na:
✔ Galaxy A6;
✔ Galaxy A6+;
✔ Galaxy A7 (2018);
✔ Galaxy A10s;
✔ Galaxy A30s;
✔ Galaxy A50.

📆 w czerwcu 2020 na:
✔ Galaxy J6;
✔ Galaxy A10;
✔ Galaxy A20;
✔ Galaxy A20s.

📆 w lipcu 2020 na:
✔ Galaxy J6+;
✔ Galaxy J7 Duo;
✔ Galaxy J8;
✔ Galaxy Tab S5e;
✔ Galaxy Tab S4;
✔ Galaxy Tab A.

———————————————————————————

🎥 Filmy, które mogą się Wam jeszcze spodobać:
✔ 10 nowości w Android 9.0 Pie –
✔ Recenzja Samsung Galaxy Watch Active 2 –
✔ Recenzja Xiaomi Redmi AirDots –

———————————————————————————

🌍 Linki do Social-Media:
◾ Instagram:
◾ Facebook:
◾ Linkedin:
◾ Twitter:

———————————————————————————

📸 Sprzęty, których używam do nagrywania i nie tylko:
◾ Aparat:
◾ Obiektyw:
◾ Mikrofon:
◾ Telefon:
◾ Statyw:
◾ Słuchawki:

Nguồn: https://welovedesignaward.com/

Xem thêm bài viết khác: https://welovedesignaward.com/category/cong-nghe/

23 thoughts on “10 NOWOŚCI w Android 10 | Samsung One UI 2.0 | Galaxy S10

  1. I to świetnie pokazuje jaką IOS ma przewagę nad androbiedą… niby coś dodali i fajnie, ale nie do końca 🙂 dodali gesty – które pracują jak gówno… niewygodne, nieprzemyślane. Widać jak robisz kilka ruchów palcem po tej belce na dole (zerżniętą z IOS) i mówisz że w łatwy sposób można przechodzić z aplikacji na aplikacje… a działa to dopiero za 3/4 razem poprawnie.
    Ciemny motyw… „ zmienia nam widgety na ciemne” – zajebiscie, szkoda że zmieniło tylko jeden z kilku, reszta została biała.
    W IOS jak coś dodają to TO DZIAŁA – zawsze . W androidku jest najebane funkcji i działają tak jak widać – czyli nie działają 🙂

  2. U mnie w S10+ wszystko fajnie oprocz baterii. Spada strasznie szybko wczesniej jal nie uzywalem tel w nocy to spadalo max 3 procent a teraz do 10. Tak samp podczas rozmow bardzo fajnie bateria trzymala a teraz 3 razy szybciej. Zaluje ze zrobilem ta aktualizacje. Bateria dla mnie to podstawa i tak nie byla bardzo dobra ale teraz to juz jest przegiecie. Wczesniej 1.5 dnia teraz mam problem zeby jeden dzien wytztymal

  3. Dla mnie Android 10 jest spoko, ale to co Samsung zrobił z wykresami baterii woła o pomstę do nieba. Teraz nawet nie da się sprawdzić poboru baterii przez jądro systemu, ani całkowitego czasu na ekranie. Nie wiem co za tłuk wpadł na ten pomysł w Samsungu.

  4. Jeżeli tylko na tym, co pokazałeś mają się opierać nowości w tym jubileuszowym Andku to żenada. Poza nagrywaniem ekranu (wreszcie) nie widzę nic wartego uwagi. Nawet na tym filmie widać, jak żenująco wygląda responsywność gestów. Np. tryb jednej ręki widzę, że będę zmuszony uruchamiać przyciskiem czyli przy wyłączonych gestach, skutkiem czego pozbędę się równocześnie np. slide'u w trakcie nawigacji stron internetowych w przeglądarce (na co długo czekałem).
    Mam nadzieję, że ta 10-tka wraz z nową nakładką jednak coś dodatkowo zoptymalizuje, bo te dodatki to są dla gimbazy, tymczasem przydałoby się na przykład wyciągnięcie sterowania SIM-kami gdzieś na wierzch, a nie że muszę się przebijać przez menu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *