Samsung Galaxy S7 – recenzja, Mobzilla odc. 269

Công nghệSamsung Galaxy S7, po udanym poprzedniku, musi zmierzyć się z wielkimi oczekiwaniami potencjalnych użytkowników – i już na starcie zamyka usta osobom, które utyskiwały na brak slotu kart pamięci i brak wodoodporności. Z superszybkim procesorem, fantastycznym ekranem i rewelacyjnym aparatem telefon ma szansę zbliżyć się do miana idealnego. Ale czy na pewno…?

Samsung Galaxy S7 jest dostępny w ofercie sieci Play:

Nguồn: https://welovedesignaward.com/

Xem thêm bài viết khác: https://welovedesignaward.com/category/cong-nghe/

25 thoughts on “Samsung Galaxy S7 – recenzja, Mobzilla odc. 269

 1. Miałem kontakt ze wszystkimi telefonami z GALAXY S (przynajmniej przez kilka dni) i zdecydowanie najlepiej wspominam ten 😛 Aktualnie S10E i nie widzę większych różnic poza szybkością na poziomie "szybciej o kilka milisekund" lub nieco lepszym aparatem. Gdybym miał wybrać dobry i trwały telefon wybrałbym S7 (ale bateria po 1,5 roku była bardzo słaba)

 2. Witam
  Zastanawiam się nad samsungiem s7 a HUAWEI MATE 9 PRO
  Bardzo zależy mi na czasie pracy i aparacie.
  Ceny w tej chwili bardzo podobne. W samsungu jdptwapgp RAW i to jest dla mnie mega
  Byłbym wdzięczny gdybyś się wypowiedział bo kupić..
  HUAWEI nie jest odporny na zalania.. Minus wielki.
  Oglądałem Twoje filmy o obu telefonach. Teraz mam dylemat. Czas biegnie do przodu, czy samsung będzie pracował długo na dzisiejszych aplikacjach?
  Wiem że niestety na androida prawie nic nie jest optymalizowane, stąd moje pytanie.
  Chciałbym robić nim zdjęcia, by działał płynnie przez 3 lata.
  Niestety później wiem że i tak trzeba będzie kupić coś innego..
  Proszę o wypowiedź

 3. Dlaczego nie wspominasz o kruchości urządzenia? Dwukrotnie spadło mi z wysokości około 40 cm i za każdym razem zbił mi się ekran co wiązało się z koniecznością jego wymiany – urządzenie było całe zamknięte w etui. Części zamienne dla tego Samsunga kosztują bardzo dużo- jak dla mnie-500zł za wymianę ekranu na oryginalny. Każdy serwisant powiedział że ten telefon jest wyjątkowo podatny na uszkodzenia- uważam że taka informacja powinna paść w recenzji. Gdybym wiedziała o tym wcześniej nie kupiłabym tego telefonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *