Kurs programowania na Androida #1

Công nghệAndroid jest dziś jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych używanych na telefonach komórkowych, tabletach, a nawet telewizorach. W roku 2015 stanowił on ponad 80% rynku systemów operacyjnych na urządzenia mobilne!!! Umiejętność tworzenia aplikacji, które będą działały na Androidzie jest zatem gwarancją dotarcia do ogromnej ilości użytkowników na całym świecie. Dzięki kursowi Michała Gellerta nauczysz się podstaw programowania na tę platformę i stworzysz swoją pierwszą, w pełni funkcjonalną aplikację!


Zapraszamy na kursy stacjonarne dla web developerów i programistów. Zobacz więcej na

Chcesz zacząć tworzyć aplikacje na urządzenia mobilne? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to jesteś w najlepszym miejscu, jakie można sobie wymarzyć. Kurs Michała Gellerta został stworzony z myślą o osobach, które dostrzegają potencjał drzemiący w systemie Android i pragną wykorzystać go do tego, aby tworzyć własne, w pełni funkcjonalne aplikacje publikowane w Sklepie Play. W trakcie 13 filmów nauczysz się zarówno kompletnych podstaw programowania na tę platformę, jak i bardziej złożonych akcji, które umożliwią Ci projektowanie własnych aplikacji mobilnych! Podczas kolejnych lekcji nauczysz się między innymi:

1. Instalacji środowiska Android Studio
2. Interfejsu Android Studio
3. Tworzenia urządzeń wirtualnych
4. Tworzenia aplikacji i dodawania aktywności
5. Wizualnego projektowania aplikacji
6. Tworzenia widgetów
7. Projektowania i tworzenia menu aplikacji
8. Unikania problemu ANR (Application Not Responding)
9. Tworzenia aplikacji umożliwiających śledzenie palca na ekranach dotykowych
10. Tworzenie aplikacji korzystających z aparatu urządzenia mobilnego
11. Refaktoringu w Android Studio.
12. Publikacji gotowej aplikacji w Sklepie Play.

To jedynie część zagadnień, które czekają na Ciebie po rozpoczęciu kursu. Rozpocznij naukę, a przekonasz się o tym, jak wiele cennych informacji przygotował dla Ciebie Michał Gellert!

Na GitHubie znajdziesz wszystkie materiały, o których mowa na zajęciach:

A ze sklepu Play możesz pobrać w pełni działającą aplikację Kenis Toys :

Nguồn: https://welovedesignaward.com/

Xem thêm bài viết khác: https://welovedesignaward.com/category/cong-nghe/

45 thoughts on “Kurs programowania na Androida #1

  1. Szkoda czasu na ten kurs, w 5 odcinku okazuje się że autor robi refactoring bez udziału widzów. Aplikacja przewrócona do góry nogami … A na gicie wersja na starych bibliotekach, masa czasu aby uruchomic ponownie. Porażka.

  2. Kolego jakość twojego nagrania audio jest tak beznadziejna i tak irytująca że obejrzenie przy normalnej prędkości całego twojego filmu zasługuje na przyznanie orderu orła białego. zmień coś w ustawieniach mikrofonu albo zmień sam mikrofon albo po prostu przestań nagrywać dźwięk do swoich filmów

  3. Pytanko, czy jeśli ktoś zna inny obiektowy język programowania (C++), to czy może od razu zabierać się za programowanie na Android czy raczej powinien mimo wszystko zrobić jakiś kursik Javy?

  4. siemka. Kurs jest z 2016 roku, ale oglądam w 2018 roku. Zainstalowałem android studio i właśnie robię vm na android 8.0, choć nie wiem czy to zadziała, gdyż sdk mam na 8.1 ;/ Nie znam się na androidzie, well, ale skorzystam z pana kursu 😀

  5. Doprowadzenie Android studio do używalności zajęło mi trzy doby. Nie ma pełnej funkcjonalności z AMD. Dodatkowo trzeba wprowadzać samodzielnie do rejestru ścieżkę do SDK.

  6. ale mnie to już denerwuje "żeby nauczyć się tego języka musisz znać ten" przechodzę do randomowego kursu o tym i słyszę "żeby znać ten, musisz znać ten" no kurde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *