Asus Boost My PC #14

Công nghệVítězem hlavní ceny BMPC 14 se stala slečna Martina ze Slovenska. Gratulujeme! 🙂 Výherní příspěvky naleznete zcela dole v popisku.

Tento díl se nese v duchu 30 let výročí. Před 30 lety byla totiž založena značka ASUS a zároveň před 30 lety proběhla v tehdejším Československu sametová revoluce, díky které dnes zažíváme demokracii a svobodu (i svobodu tvorby). Hlavní cenou je výkonný PC v rámci 30 let značky ASUS a další ceny jsou 30tileté výroční edice ASUS Zenbook a ASUS Zenfone.

Použité komponenty, notebook a telefon:
►ASUS:
Základní deska: ASUS PRIME X570-PRO
Grafická karta: ROG Strix RTX 2080 SUPER O8G
PC zdroj: ROG Thor 850P
základ PC case: ROG Strix Helios
Monitor: ASUS MX38VC
Sluchátka: ROG Delta
Myš: ROG Gladius II Wireless
Podložka pod myš: ROG Balteus Qi
Klávesnice: ROG Strix Scope
Přenosné pouzdro na M.2 disk: ROG Strix Arion
Router: ASUS Blue Cave

Výherní notebook: ASUS ZenBook Edition 30 UX334FL
Výherní telefon: ASUS ZenFone 6 Edition 30

►Ostatní výrobci:
Operační paměti: G.Skill Trident Z Neo 3200 MHz (celkem 32GB)
SSD disk: ADATA XPG SX6000 Pro 1 TB
Procesor: AMD Ryzen 9 3900X
Pevný magnetický disk: Seagate SkyHawk 6 TB
Vodní chlazení pro CPU okruh: EK Water blocks

VÝHERNÍ PŘÍSPĚVKY:
Martina_Hruskova:
Andras_editor:
Adam.Stories:

Nguồn: https://welovedesignaward.com/

Xem thêm bài viết khác: https://welovedesignaward.com/category/cong-nghe/

46 thoughts on “Asus Boost My PC #14

  1. Skvělé video!!!! Toto by mělo vidět o hodně víc lidí než již vidělo, super ukázání pokroku, zopakování historie, ukázání proč bychom měli být vděční za demokracii, Radovan to suprově zahrál o pánové od asusu a další herci, snad se o tom dozví pár komunistických boomerů. :DD

  2. Svině hraje výborně, zbytek odpad. Na závěr slečna podle mě nejspíš neví o čem se to mluví 😀 hlavně že to má zadarmo. Místo záběru na tlachajícího pána a slečnu stojící jako ve svěrací kazajce bych zabral detailně skříň. Byl by to lepší pohled.

  3. Och opět kvalitní kontent ze kterého jsem dostal kulohryz každopádně kolik máte peněz za takový PRko? Asi hodně vzhledem k tomu že každou chvíli vidím podobné "soutěže".

  4. Ja by som Pc ani nepotreboval možno lepšiu grafiku ale mám problém Pc sa my stále sam od seba reštartuje prosím pomôžte mi niekto aj som ho reklamoval a stále nič.
    ĎAKUJEM 🙂

  5. Martina a Adam super, moc vám výhru přeji, protože obě videa mě jako skorodůchodce a pamětníka totáče dostala, i slza ukápla. Andreas změť z které bolí oči z videí, které každý zná a promítají se každé výročí na všech televizích, za mě propadák, ale ok, asi jsem prostě jiný ročník, i tobě výhru přeji, ale chlape, chce to nějakou invenci, polepši se 🙂

  6. No konečně po dlouhé době boost my pc, který se mi líbí 🙂 Jen tak dál 🙂 (teď myslím tím zpracováním toho videa, komponenty do PC vypadaly vždy dobře 🙂 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *