Ekstremalnie tani iPhone z najnowszym iOS 13: iPhone 6s

Công nghệiPhone 6s to najtańszy (bo najstarszy) model iPhone’a, na którym działa najnowszy system iOS 13. Sprzęt działa zaskakująco dobrze, ale czy nadal warto go kupić?

#iPhone6s #taniiPhone #iOS13

🔥 Subskrybuj nasz kanał: 🔥

– Technologiczna grupa wsparcia na FB:

Zdjęcia: Marcin Połowianiuk
Montaż, postproces: Łukasz Kotkowski

Nguồn: https://welovedesignaward.com/

Xem thêm bài viết khác: https://welovedesignaward.com/category/cong-nghe/

35 thoughts on “Ekstremalnie tani iPhone z najnowszym iOS 13: iPhone 6s

  1. Mam wersję 16GB, niby trochę mało.. Ale płacę nim, korzystam z yanosika i jest ok. Faktycznie bateria to kpina, moja ma 76%. Natomiast nabyłem go za ok 500zł a zmusił mnie do tego android. Google powinno dostać duże kary za niedoróbki i zamulenia w tym "arcydziele". Na iphonie wszystko co chcę mi działa i nie muli i się nie wiesza. Szkoda, że windows phone już nie żyje, dla mnie to był system idealny. Następny też będzie iphone ponieważ android mnie tak wk*****, że już nigdy więcej tego syfu. Pozdrawiam, ciekawy film 🙂

  2. Nie wiem dlaczego wszyscy tak plują na 6s, ja mam 6s+ czyli jeszcze wolniejszą wersję i nie widzę możliwości żeby działał lepiej. Dużo gorzej działają dzisiejsze androidy za podobną lub trochę wyższą cenę. Tylko bateria klęka bo mam 84%.

  3. Iphone 6s jest git używam go już 3 lata. Bateria nie była jeszcze wymieniana (77%) i trzyma cały dzień bez problemu a nawet dwa dni a ładuje się bardzo szybko w godzinę 50%. Aparat też jest według mnie dobry a nie żaden kalkulator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *