40 thoughts on “ACER Swift 7: Fiyatı, Özellikleri Ve İlk Bakış

  1. Ben telefon almak istiyorum ama 3 telefon arasında kaldım.A50,A30s,M30s(Telefonda oyun oynamıyorum,şarkı dinliyorum,youtube'den video izliyorum,dizi izliyorum…ve kamerasının çok kötü olmaması lazım fotoğraf çekmeyi seviyorum)hangisini almalıyım?

  2. AC teknolojisi içinde aynını diyorlardı. Laptobum AC ile baglandıgımda hem kopuyordu hemde daha az çekiyordu N teknolojisi daha iyiydi. AX wifi bakalım aynı saçmalık olacak mı.

  3. 1499 dolarlık bir dizüstü bilgisayar. Gayet başarılı buldum. Çok pahalı diyenler maalesef vergilerle 1682 dolara denk geliyor tabi zamanla değişkenlik gösterebilir. Asgari ücretin en az 3500 tl olması gerekirken ucuz miktarlarda aile geçindirmeye çalışıyoruz ama şunu unutuyoruz ki asgari ücret tek kişinin temel ihtiyaçlarını (giyecek içecek yiyecek) giderebilecek hesaplamalarla veriliyor. Bu ücretle aile geçindirebilenlere helal olsun. Asgari ücretin yetersizliğinden fiyatlar bize imkansız ve değmez olarak geliyor. Orta Afrika Çad'da asgari ücret 165 dolar buda 97.227,27 CFA frangı yapıyor. Cidden çok kötü durumdalar yine halimize şükrediyorum daha kötüsünüde gördük.

  4. Bu laptop un tek eksiği 2K ekran olmaması bence, yoksa kusursuza yakın olurmuş. Şuan Acer Switch Alpha 12 kullanıyorum, 12" IPS ekranda 2160×1440 çözünürlükte çalışmak büyük rahatlık. En büyük eksisi ise çabuk ölen SSDsi. Üzerindeki SSD "HYNIX_HFS256G39TND-N210A_-M-2-256GB-7182_2" olarak geçiyor, 1.5 sene kullanımın sonunda sağlık durumu %59 a düştü Hard Disk Sentinel e göre.

  5. 10 bin tl lik bir bilgisayar, adaptöründe kablo sarımı için bir mekanizma yok, kamerası hiç sevilmeyen bir yerde (keşke ekranın üst çıtasında olsa ve önü minik bir panjurla kapatılıp açılsa daha iyi olurdu) parmak izi okuyucu sonradan akıllarına gelmiş ve rastgele nereye koysak diye düşünülüp eklenmiş, 10 bin tl lik bilgisayar ve Win Home ile geliyor, keşke freedos gelseydi, yada pro koysalardı, böyle bir para verecek olsam, üstüne biraz daha koyar macbook alırım, hiç olmamış, Acer eskiden daha güzel tasarımlar yapıyordu, bitirmiş kendisini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *